lekekremi-banner
leke-fiyat

Leke Kremi

İçeriği Nelerden Oluşur?

Leke Kremi İçeriği

arap-kizi-kremi-icerigi

Arap Kızı Kremi İçeriği;

Gliserin, B vitamini ve E vitaminiyle zenginleştirilmiş mucizevi bir kremdir. İçerisinde Arabistan halkına özgü eski çağlardan bu güne kadar kullanılan Hevadiye kremi de bulunmaktadır. Tamamen bitkisel karışımlarla oluşan bu kremin fiyatı da oldukça uygundur. Cilt için herhangi bir yan etkisi gözlemlenmemiştir. Alerjik durum için kullanmadan önce doktorunuza danışınız. Sivilce giderilmesine yardımcı olur. Çillerin giderilmesine yardımcı olur. Beyazlaştırır.

Arap kızı kremi içerisinde bulunan Gliserin nedir?

Bir tür sıvı polar organik bir Trihidroksi alkoldür. Hafif tatlıdır ve zehirli değildir. Sıvı ile karışma özelliği bulunmaktadır. Genellikle tedavi amaçlı merhem olarak kullanılır. Hayvansal ve bitkisel yağların içerisinde bulunmaktadır. Deriye uygulandığında yumuşatıcı özelliği vardır.

Arap kızı kreminin içerisinde bulunan B vitamini nedir?

B vitamini vücuda dinçlik sağlamakta ve sinir hücrelerini düzenlemektedir. Ciltte parlaklık ortaya koyar ve cildi canlı ve diri tutar ayrıca tırnak kırılmasının engellenmesinde yardımcıdır. Cilde genç bir görünüm sağlamaktadır.

Arap kızı kremi içerisinde bulunan E vitamini nedir?

Antioksidandır. Isı ya ve pişirmeye karşı etkili bir vitamindir. Cilt kanserinin engellenmesinde yardımcı bir etkendir. Cilde zarar verici hücrelerden korur. Deri ve kan damarlarında oluşan kötü etkiyi engeller. Cilt yaşlanmasını yavaşlatır.

Arı Sütü Kremi İçeriği

ari-sutu-kremi-icerigi

Vücudumuzun ihtiyaç duyduğu B vitamini, çinko, yağ asitleri, amino asitler içerir. Antibiyotik görevi görmektedir. Kolesterol dengeleme özelliği vardır. Nemlendirme özelliği vardır. Cildi besleyicidir. Yaşlanmayı geciktirici özelliği vardır. Özellikleri nedeni ile bağışıklık sistemini güçlendirmesinden dolayı cilt üzerinde oluşan yaraların hızlıca iyileşmesine yardımcı olur. Sivilce, akne gibi cilt bozukluklarına da iyi gelmektedir. Kuruluk nedeni ile deri dökülmesine engel olur. UVB ışınlarından koruma özelliği vardır. Güneş ışınlarından korunmaya yardımcı olur.

leke-kremi-kargo-resim